Tükid munandite alumistes otstes. 06.06.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mure on selles, et millegipärast munandeid näppides avastasin nende alt imelikena tunduvad tükid. Kuna tükid on korraga mõlema munandi all, ei oska arvata, kas asi on normaalne või mitte. Mitte mingisugust valu need niisama ei tekita, vaid peale mudimist on kerge närvivalu või miskit sellist. Kuid ka see ei ole pikka aega.
Suguelu on regulaarne.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ei saa vastata, kui ei tea, kas jutt munanidkoti nahast või munandite juures paikenevatest issestruktuuridest. Kui probleem muret teeb, siis soovitan soojalt perearstile või meestearstile ette näidata.