Peenise kõverus 05.02.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ma ei tea kas see ongi üldse mingisugune meditsiiniline probleem või hoopis keha eripära. Olen 25 aastane ning minu peenis on kõveram kui teistel meestel ja seks minuga on teistsugune vähemalt nii on öelnud minu seksuaalpartnerid. Kõvas olekus on see umbes 15-16 cm pikk, kuid peenise keskelt kaardub see sujuvalt ülesse ning saavutab umbes 45 kraadise nurga, kas selline banaanilik peenis on normaalne ning kas mul on põhjust sellepärast muret tunda.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Usun, et enamik teie partneritest on teistsuguse seksiga ka rahul olnud.

Kahte päris ühesugust peenist te ei leia. Suurused ja kõverused on ikka individuaalsed. Meestearsti poole tasub pöörduda kui peenise kõverus peaks seksuaalelu häirima.

Edu soovides

Margus Punab