Aanuse punetus, krobelisus 25.10.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen harrastanud teatud aanusega kokkupuutuvaid asju ja pikemat aega. Mure on selles, et soovin nüüd lõpetada ja millegagi määrida ja saada punetusest lahti. Aanuse ümbrus on selline punane ja krobeline kergelt. Mida määrida, kuidas ravida???

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ilma nägemata miskit asjalikku ravi määrata ega soovitada ei saa. Võimalikud ju üsna erinevad põhjuse ja ka haigused. Tulge vastuvõtule! Võite alustada ka oma perearsti juurest.