Karvakasv 11.10.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 31a normaalse meheliku välimusega ja olemusega sportlik terve mees. Abielus, 2 lapse isa, libiido ja potents korras, suguelundid normaalsed. Kannan tumedat tihedat täishabet ja vuntse (habemekasv intensiivne), kuid mu kehal karvakasv praktiliselt puudub (suguelundite piirkonnas ja nabast kuni peeniseni on see olemas, kubemekarvad tihedad). Jalgadel heledad karvad. Samas kadunud isal oli väga karvane rind. Juuksepiir tundub mehelik, oimukohad kõrgelt paljad. Mulle ja abikaasale tundub see kummaline. Kas see on patoloogiline ja kas on võimalik keha karvakasvu intensiivistada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist täiesti normaalse individuaalse eripäraga. Ärge tekitage endale mõttetuid muresid!