Valge punn peenise pea all 03.09.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Minu probleem on selline, et peenise veresoone kohal on nagu valge mädapunn.See asub peenise pea all. Valutab ainult puudutades ja kõvem valu on veel veega kokku puutudes. Urineerimisel valu puudub.
Kas tegemist võib olla vahekorra ajal viga saanud veresoonega või on see midagi muud? Ise asun välisriigis ja väga keeruline hetkel meestearsti poole pöörduda, palun andke nõu mida teha? Kui kaua võib paranemist oodata, enne kui peab arstile minema? Kas mingit kreemi oskate soovitada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma haiguskollet nägemata/pildita pole kahjuks võimalik nõu anda. Veeresoone trauma see ei ole - liialt hästi kaitsud süteem.