Valu seksimisel 29.11.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Oleme mehega koos olnud juba 8 aastat, aga nüüd on tekkinud mehel probleem seksimisel. Me ei saa enam seksida, sest tal on valus. Algul arvasime, et asi on minu, kuna ma ei lähe hästi märjaks. Aga nüüd on probleem süvenenud. Mehel on valus isegi urineerimisel. Eesnaha väiksemalgi tagasitõmbamisel on valus. Mees ise ei lähe kohe kindlasti arsti juurde, et kas on võimalik seda ravida mingite käsimüügis olevate vahenditega?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

No ei saa mina sellistest inimestest aru. Mis teha - kui ei lähe arsti juurde, siis tulebki kannatada...
Võite proovida apteegist vabalt kättesadava klotrimazool kreemiga, kuid kardan, et lõpplahenust sellega ei tule. Veidi aitavad ka korralik pesemine ja loputused kummeliteega.