Sage urineerimine 22.11.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Sage urineerimine, algas ka juba pea aasta tagasi,
aga nüüd asi juba väga hulluks läinud. Käin iga 3-5 mintsa tagant wc-s. Lihtsalt selline pakitustunnne, et urineerimisvajdus kogu aeg, urineerin ära, siis korra veel nagu pingutan ja lasen lõdvaks ja jookseb kohe uriin uuesti, et nagu jäägi või wc-sse. See lihtsalt masendav ja jube ja vahepeal niriseb mingit hallikat voolust. See on nii päeval kui öösel. Urineerimine ei ole valus, ei ole tundnud valu, aga ei jõua enam käia niimoodi. Ma panin teie juurde endale tasulise aja, aga kas oleks ehk võimalik mingit erakorralist teie juurde, see lihtsalt on muutunud väga raskeks, et kannatada veel 14. detsembrini.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kusemishäirete taga on meestel enamasti eesnäärmehaigused, naistel põie või sugutrakti probleemid.
Leevendust on võimalik kiirelt saada, lõplik ravi võib võtta siiski kuid.
Vastuvõttudega on nii, et iga päev jääb mõni koht hommikul vabaks. Tasub küsida meie otsenumbril Tartus 7319323 või e-maliga, mille leiate kolmest varasemast vastusest.