Paistetus suguelundi kohal 11.05.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Loodan, et saate pildist aru. Probleemi koht on näidatud punasega... Suguelundi üleval on nagu paistetus, mis kaob vahel ja tuleb taaas tagasi... ta on nagu ülevalt vaadates paremal pool, vasakul pool ple midagi. Katsudes on nagu muna kohati... käisin hiljuti meestearsti juures Tallinnas (naha ja suguhaiguste kliinik) ja tegin seal kõik testid ära ja kõik oli ok :), aga selle unustasin mainida :( vb on midagi tõsist v lihtsalt traumatiseerin üle...:s jään ootama vastust ette tänades, V.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi ja kirjelduse alusel kahtlustaksin eelkõige kubemesonga. Soovitan alustada visiidist perearsti juurde, kes vaatab teid üle ja kui arvamus kinnitub, suunab teid edasiseks raviks kirurgile.
PS. Pean veidi ka oma eriala ´kaitsma´. Kõik meestega tegelevad arstid pole siiski meestearstid. Paberitega meestarste on Eestis vaid 3.