Lõputu munandite valu 19.03.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Probleem algas sügisel, kui hakkas vasak munand valutama(tuimalt), läksin arstile, tuvastati eesnäärme põletik ja tsüst. Enne tsüsti operatsiooni sain isegi mõneks ajaks munandi valust lahti, aga peale operatsiooni on nad pidevalt valutanud, välja arvatud siis, kui tiba alkoholi on sees (vahel see ka ei aita) või käin suusatamas (munandid lähevad koopasse)!
Enne valutas ainult vasak munand, kust ka tsüst eemaldati, nüüd aga parempoolne ja seda ka siis kui munandid on nii-öelda koopas, kui soojaga alla vajuvad, no siis on puhta jama kõndida ja ebamugav, nad nagu kleepuksid vastu reisi ja selline pidev tuim valu koguaeg. Nüüd käisin jälle arstil, katsuti mõlemaid munandeid, ei leitud midagi, aga eesnäärme põletik oli ikka, aga mul juba siiber nendest munandi valudest ja seksuaalelu ka puudub täielikult, onaneerides ei tule ka sealt suur midagi välja!
Samas pissimine on läinud tunduvalt paremaks, enam tilke püksi ei tule ja survega saan vabalt lumele oma nime joonistada!
Pissitestid ja peenise pealt võeti ka midagi - need olid korras.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on lõputu valu, siis tuleb probleemi põhjus üles leida ja likvideerida. Praegu on kirjas palju emotsioone ja vähe fakte. Soovitan tulla TÜ kliinikumi meestekliinikusse, teha korralikud uuringud ja siis saab ka mõistliku lahendustee välja pakkuda. Kui võimalik võtke eelnevate uuringute koopiad kaasa.