Vistriku moodi asi peenisel. 14.02.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Tülitan, siis sellise murge, et täne enne pesema minemist avastasin peeniselt sellise vistriku moodi asja. See oli juba teine kord, esimene kord oli suht peenise juure lähedal, nüüd aga eesnaha peal. Katsuda oli suht valus, kui katki pigistasin siis hakkas kergem. Milles asi olla võib, ega see pole mingi imelik haigus?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma nägemata tarka nõu anda ei oska. Kõige sagedasem on siiski karvanääpsu põletik. Kui ikkagi ei taandu, siis tasuks oma perearsti või meesteasrsti visiidil ära käia.