Kiire erektsioon ja seemnepurse 24.01.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 21 aastane ja mul on pidev probleem see, et erektsioon tekib kergelt ja vahekorda astudes läheb suht kiiresti lahti. Milles võib viga olla ja mis ma peaks tegema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Viga ei olegi. Tegemist lihtsalt kiirelt reageeriva närvikavaga. Mida enam oma keha pärast põete seda hullem. Soovitan õppida oma keha armastama sellisena kuis ta loodud. Suhteliselt kiiresti on väga suhteline mõiste ja midagi tarka selle kohta öelda ei oska. Lugege siin juba vastatud sadu kirju samal teemal. Kui vaja, võite vastuvõtule tulla - inimest ei muuda, kuid ajutise mõjuga ravimid täitsa olemas.