Kubemevoldis turse 09.12.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, kirjutasin teile paar päeva tagasi ja nüüd lisasin ka pildid.

Tere!

Üks õhtu hakkas kubeme piirkonnas sügelema, mitte just seal, kus turse tekkis. Järgmine hommik pesema minnes avastasin, et paremal pool on kubemevoldi piirkond turses, nagu nahk paks ja punetav ning karvad sellel valulikud. Kui peenise üles tõstad, siis liigub nahk koos peenisega ja on tunda seda peenisel. Tasapisi hakkas küll ära kaduma, kuid üks päev saunast tulles avastasin taas, et turse on tagasi tulnud. Leidsin internetist, et võib olla on tegemist kubemevoldi seenpõletikuga. Seega ostsin kreemi klotrimasool. Olen seda kasutanud umbes kaks nädalat. Kuid tundub et tegemist ei ole seenpõletikuga. Millega võiks tegu olla. Oskate mingit rohtu soovitada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ütlen ausalt, et päris täpselt ei oska. Tundub nagu oleks tegemist mitte naha välise vaid hoopis nahaluse koe tursega. Välistidiselt siin suurt teha midagi pole. Miks te arsti juurde ei lähe? Sedalaadi muresid kahjuks interneti teel ei lahenda/ravi.