Valud parmas munandis 27.01.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Valud paremas munandis,samuti parmal munandi ja päraku vaelisel alal,ka esineb valu kogu liaste grupis mis mis paiknevad paremalall pool roideid kuni kubemeni. Aegajalt toimub munandites seletamatu kuumenemine. Kui pis täitub valu suureneb,valu onsiis parmal pool kõu alaoasas.Samad sümtomid toimiva ka kõhugaaside liikumise korral. Sellise vaegused on olnud vahelduva eduga a-10 aastat Olen ise 49a.-ne.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kipun arvama, et tegemist on tüüpilise eesnäärme põletikuga. Esiteks vaevuste paiknemise ja ka seejärel ka vahelduva aktiivsuse tõttu. Lisamõjuritele viitab valu paiknemine valdavalt ühel poolel. Kindlasti tasuks tulla meestekliinikusse uuringutele. Kui kauge tulla, saate põhiuuringud teha ka oma perearsti või kohaliku uroloogi juures.
Edu soovides
Margus punab