Punane täpp sugutil 26.04.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 18 aastane noormees kes põdes läbi just angiini, antibiootikumide kuuriga kaasnes kubemeseen mida hetkel ravin. Täna hommikul ärgates märkasin sugutil tumepunast täppi/laiku - pole seksuaal vahekorras olnud ja hetkel ei ole ka võimalik tänu seenele. Millest see punane täpp võib olla ja kas on ka nakkav?

Kõike head,
noormees

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta selliseid punne ja täppe kahjuks siiski hinnata ei saa. Kui probleem püsib, siis tasuks kindlasti meestearsti juures üle kontrollida. Vaevalt, et nakkus- või suguhaigusega tegemist on.
Edu soovides
Margus Punab