traatjas moodustis naha sees 14.04.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenisel paremal küljel oli nädal aega tagasi traatjas moodustis, lugedes siit eelnevaid probleeme, tundus et selle kirjeldus vastas umbunud lümfisoonele, mis peaks vist ise ära minema. Nüüd on nagu veidi tagasi tõmbunud, aga paksenenud koht peenise küljel on ikka alles, kus sees on tunda nagu mingeid sooni.

Kui te soovitate mul pöörduda meestearsti poole, siis ma heameelega teeks seda, aga helistades registratuuri räägiti mulle kuu ja pikematest järjekordadest,
hetkel ei oska nagu midagi teha, kuna ei tea kas see on ohtlik või mitte, et võibolla see vajaks kiiremat ravi.
Siit nagu küsimus, et kuidas ma peaks käituma antud olukorras?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui vaikselt taandub ja valu ei tee, siis arsti külastamise vajadust ei näe. Kui seis peaks halvemuse poole liikuma, siis saab tahtmise korral alati ka kiiremini löögile.
Edu soovides
Margus Punab