eesnaha all olevad seened 07.04.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olen 23-aastane noormees
Probleem tekkis kuskil pool aastat tagasi, eesnaha alla tekkisid valged seente moodi ollused. Olen piirkonda pesnud ja kuivatanud hoolikalt, lootsin et kaovad iseenesest aga tekkis vaikselt juurde. Nüüdseks on tekkinud samasugune seen ka munakotile. Kas on võimalik ravimit apteegist küsida, või peaksin kindlasti enne mõne arsti poole pöörduma ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks head soovitust ilma teid läbi vaatamata pakkuda ei saa. Kindlasti ei saa te ravmit lihtsalt apteegist, sest need on kõik retseptiravimid. Kirjelduse alusel kahtlustaksin papilooniviirusest (HPV) tingitud kondüloome. Soovitan kiiresti meestekliinikut külastada.
Edu soovides
Margus Punab