seksi probleemid 22.02.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 30a mees kes kaalub115 kilo(ülekaal umbes25kg)ja minu mureks on see ,et minu vahekord kestab 10sekundit(vahel ka vähem ja harva ka20sekundit) Minu soov oleks ükskõik kuidas hakata elama normaalset suguelu .Läksin juba trenni aga tahaksin teilt kuulda veel otsesemaid meetmeid kuni operatsioonini välja(ravimid ja muu) Palun aitake! NB!Ka noorena ei kestnud vahekord mul kaua aga siiski 5korda kauem ehk.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seemnepurske kiirus sõltub peamiselt järgmistest asjaoludest:
1. närvitüübi eripära - kiirus kuidas närvisignaalid peenisest aju tasemele ja tagasi jõuavad
2. seksuaalelu sagedus - reeglina mida harvem seksite, seda kiirem seemnepurse
3. partneri ´headus´ - mida stimuleerivam, seda kiirem
4. eesnäärmehaigused, eriti prostatiit, võivad soodustada kiirema seemnepurske teket
5. psühholoogilised tegurid - mida enam põete, seda kiirem seemnepurse
Eks pisitegureid ole veel. Kindlasti saab teid aidata. Tuleb vaid vastuvõtule jõuda.
Edu soovides
Margus Punab