Pitsitused ja surutisetunne alakehas, kubemes. 26.11.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Käisin Teie vastuvõtul 2007.a veebruaris kuna alakehas oli pitsitav tunne ja tegin kõik analüüsid. Probleeme polnud, arvasite, et on väike põletik. See surutisetunne kaduski veidi peale visiite iseenesest.
Praegu on aga jälle kubemes ja alakõhus keskel selline pressimise ja ebamugav tunne, et istudes pressib nagu püksirihmgi peale, ebamugav olla ja surutise tunne. Valusid küll otseselt ei ole ja urineerimise häireidki mitte.
Kas võib olla mingi põletikuga tegu? Registreerisin ka Teie vastuvõtule siit interneti kaudu nädalat paar tagasi kuid siiani pole minuga ühendust võetud, muretsen, et äkki on sellega kiire? Ebamugav tunne ja surutis kord suureneb kord nagu peaaegu kaoks kuid see on ikkagi püsiv.
Lugupidamisega
Teie patsient (49.a)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnäärmehaigustega õnneks kiiret ei ole. Igaks juhuks tasuks siiski veelkord uuringud ära teha. Oleme vahepeal oluliselt tõhustanud ka oma diagnostikaarsenali. Nüüd on võimalik ka piiripealseid põletikureaktsioone veidi paremini üles leida. Vastuvõtuaja saab kõige paremini aadressil meestekliinik@kliinikum.ee ja peale soovi saatmist tasub telefon sees hoida, sest üle nelja-viie korra me enamasti helistama ei hakka.
Edu soovides
Margus Punab