valu munandi piirkonnas 21.05.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere
viimasel ajal on pärast seksi tekkinud mingi valu vasakpoolses munandis ja kubeme piirkonnas .(hommikuks on valu kadunud) milles võib viga olla

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enamasti on põhjuseks alaäge põletikureaktsioon sugutraktis. Seksi ajal ja ka muidu seksuaalse stimulatsiooni käigus lähevad munanditest liikvele seemnerakud koos neid kandva vedelikuga. Kui sugutrakt on mingil põhjusel, näiteks põletiku tõttu, ahenenud tekib valulikkus. Soovitan uuringuteks meestearsti külastada.
Edu soovides
Margus Punab