Probleem urineerimisel 10.04.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Probleem oleks siis seotud urineerimisega. Tunnen urineerimisvajadust lähen poti äärde aga enne kui midagi tulema hakkab läheb aega ja peab pingutama ja peale urineerimist on mingi järeltulemine. vahest on urineerimise veidi valulik ( selline tunne nagu põletaks või midagi sellist)
suguhaigus välistatud kuna tehtus suguhaiguiste uuringud ( Quattromedis)
Vanuseks 20 a

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kusemistakistust ja teisi kirjeldatud kaebuseid põhjustavad enamasti eesnäärme haigused. Arvestades vanust on kõige tõenäolisemaks võimaluseks üsna aktiivne eesnäärme põletik. Päriselt ei saa välistada ka harvaesinevat kusiti ahenemist. Soovitan kiiresti oma perearsti või siis meestearsti külastada.
Edu soovides
Margus Punab