Halb lõhn kubemes 10.03.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 33a mees ja mul viimasel 2 kuul kubemes selline spetsiifiline väga halb lõhn. Mingeid silmaga nähtavaid või tuntavaid iseärasusi ei ole märgata ja üldiselt on tervis korras. Võin pesta ennast kuipalju tahes ja tihti pesu vahetada aga lõhn ei kao.
Pean palju teiste inimeste seltskonnas viibima ja väga ebameeldiv on sellist olukorda taluda. Kas oskate seda diagnoosida? Mida sellisel juhul ette võtta või kuhu pöörduda?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Interneti teel diagnoosi panna ei saa. Ikka peab mehe ka läbi vaatama. Halba lõhna põhjustab enamasti mikroobide tasakaalu häire. Tulge meestearsti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab