Urineerimisvajadus öösel 02.11.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mõnikord, mitte küll väga sageli, tõusen öösel urineerimiseks. Päeval urineerin mõnikord sageli, aga tundub, et see saab alguse urineerimisele mõtlemisest, mitte paratamatust põiepakitsusest. Olen 62 aastat vana. Mitte mingeid valulisi aistinguid, mis mainitud meeste NIH-CPSI testis, ei saa mina enese juures täheldada. Kas soovitate n. ö igaks juhuks hakata tarvitama PROSTAMOL UNO nimelist ravimit, mida reklaamib TV-s "Kanal-2"?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tundub tõesti, et suurt häda pole. Arvestades vanust võiksite eesnäärmekasvaja välistamiseks perarsti, meestearsti või uroloogi juures PSA testi verest siiski ära teha. Kui test korras võite tõesti kasutada Prostamooli, lisaks võib probleemide ennetamiseks kasutada väikeseõielise pajulille teed ja tomatimahla.
Edu soovides
Margus Punab