Kas mingi põletik? 13.09.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Mul on selline probleem et peale urineerimise lõpetamist eraldub pärast veel mingi osa uriini, sellega koos langes ka erektsioon...
millega võiks tegu olla?
ja kas oskate midagi soovitada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Väga segane küsimus. Usun, et sain õigesti aru, et probleemiks järeltilkumine ja erektsioonihäire. Vanuse peaks ka alati lisama. Enamikel juhtudel on probleemi põhjuseks mingi eesnäärmehaigus - noorematel eesnäärme põletik ja vanematel eesnäärme healoomune suurenemine. Midagi täpsemat saaks öelda peale uuringuid. Kindlasti saab teid aidata, kuid esmalt tuleks arsti vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab