valged punnid 22.07.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Asi siis selles,et peenise pea serva all on väiksed valged punnid(sellised suht k6rged),ei paikne terve pea serva ümbruses,vaid on teatud kohas ja kobaras.Mis värk see selline on siis?Mis oleks ravi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma peale vaatamata head nõu anda kahjuks ei saa. Võimalik, et tegemist on papiloomiviirusest tingitud kondüloomidega. Soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab