vill suguelundil 10.07.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Juba pikemat aega oli peenise tagaküljel väike punn, mis nägi välja nagu tavaline puberteediea ehk rasupunn. Kuna see ei olnud valulik ja ta ei seganud, ei pööranud ma sellele suurt tähelepanu. Kuid äkitselt eile tekkis sellest u. 0.5 cm läbimõõduga valulik vill. Villi ümber oli ka natuke turses. Tänaseks on turse vähenenud ning vill on tagasi läinud, kuid väike kühm auguga on järel. Millega on tegemist ja kas see võib olla tõsine probleem?

Ette tänades!
R.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvatavalt oli tegemist rasunäärme umbumise ja põletikuga. Kui probleem on tänaseks möödas ja enam ei kordu, siis pole mingit põhjust muretsemiseks.
Edu soovides
Margus Punab