Prostata 22.10.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 25 aastane ja ilmselt hankinud endale eesnäärme põletiku. Uriini surve on langenud

ning samuti lööb aegajalt valu munanditesse ja sugutisse. Mingit veritsust ega muud voolust ei esine.

Kas seda on üldse võimalik täielikult välja ravida, sest see on olnud juba ilmselt pikemat aega,

kuid häirima on hakanud viimasel ajal.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Viimastel aastatel on oluliselt paranenud eesnäärme põletiku diagnostika võimalused, seeläbi ka ravi tulemuslikkus. Teie prognoosi saaks siiski hinnata alles peale uuringute teostamist.

Tulemus sõltub haiguse põhjustest, partneri seisundist, eelkõige aga eesnäärme põletiku vormist.

Edu soovides

Margus Punab