Kitsenenud eesnahk 22.10.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kuidas täpselt ma peaksin talitama et minna operatsioonile...

et nagu kuhu ma alguses pöördun jne...

ette tänades!

poiss 15

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestearsti poole saab pöörduda ilma saatekirjata. Uroloogi poole pöördumiseks peate eelnevalt võtma perearsti saatekirja.

Eelnevalt peaks siiski kindlaks tegema, kas eesnaha kitsenemine vajab üldse operatsiooni. Minu kogemus näitab, et pea pooltel juhtudel saab abi hoopis lihtsamatest raviviisidest.

Edu soovides

Margus Punab