munandid kotist välja 02.11.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

selline küsimus - olen 24 aastane. Ja muidu nagu kõik ok, aga vahel munandid tõusevad kõrgele - st peaaegu et nagu kotist väljas et nagu veits kubeme all... kas on põhjust muretseda...kas ma olen ikka viljastusvõimeline?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on munandi paiknemise normi variandiga. Kui munandite maht ei ole muutunud/ei muutu, siis põhjust muretseda ei ole. Viljastumisvõime uurimiseks võite külastada meestearsti.
Edu soovides
Margus Punab