Tere Doktor 25.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Selline probleem, et olen tähele pannud et viimasel ajal(3-4 kuud) on mu sperma kuidagi väga kollakas ning teda eritub kuidagi vähe. Kas muretsemiseks on põhjust ja kas peaksin külastama meestearsti?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kollane sperma viitab sugutrakti tugevale põletikule. Samas suunas viitab ka sperma vähenenud maht. Soovitan soojalt kiiresti meestearsti külastada.
Vajalike uuringute kohta leiate infot portaali sektsioonist Tasub teada / Uuringud meestele
Edu soovides
Margus Punab