Valulikud munandid ja erektsiooni häired?? 24.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olen 25.a., elan regulaarset suguelu oma elukaaslasega, kõrvalehüppeid ei tee. Viimasel ajal olen aga täheldanud sellist asja, et tunnen munadites sellist kerget valu, nagu keegi pigistaks. Ja algselt arvasin, et erektsiooni häired on tingitus suurest väsimusest. Kuid nüüd hakkan vaikselt selles juba kahtlema. Samas ka urineerimisel tunnen vahest kerget kipitust. Ning toaletis käin väga sagedasti, umbes 20-30 minuti tagant. Oleksin ääretult tänulik, kui oskaksite nõu anda, mida teha või kelle poole pöörduda. Lugupidamisega ja ette tänades Vaido.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on tüüpilise eesnäärmepõletiku vaevuste kompleksiga noorel mehel. Soovitan vastuvõtule tulla, sest ravi edukus sõltub väga suurel määral sellest kui kiiresti peale vaevuste/probleemi teket raviga alustada saab. Enne visiiti tasub tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab