nitrofurantoin 22.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Paremas munandis valu (nagu pigistaks miski).Munand ka tulitab , nagu oleks põletik. Käisin uroloogi juures ,kes määras raviks nitrofurantoini.Toote infost loen ,et see on mõeldud kuseteede infektsiooni raviks. Kas see ravim sobib ka munandi põletiku raviks.Kas pean minema mõne teise eriarsti vastuvõtule?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Munandi valu viitab sugutrakti üldisemale kroonilisele põletikule. Nitrofurantoiin pole vähemalt meie keskuses selle probleemi valikpreparaadiks. Lisalugemist küsitud teemal leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Uuringud meestele. Vaadake ka varasemaid vastuseid seonduvatel teemadel.
Edu soovides
Margus Punab