peenisepea serva taga asuvad rasunäärmed 14.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, (23a. Suguhaigusi pole põdenud) Millised on peenisepea serva taga asuvate rasunäärmete/naharibakeste eemaldamise võimalused? (ca mannatera suurused) On püsinud muutumatutena terve elu, seksuaalvahekorda ei sega. (visuaalselt kergelt häirib) Eelnevatest postitustest lugesin et nimetatud rasunäärmed ei vaja otseselt ravi.
ette tänades, J

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Teoreetiliselt saaks neid eemaldada spetsiaalse elektrinoaga - tegemist on väikese ja ohutu protseduuriga.
Edu soovides
Margus Punab