Täpid 08.06.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olen 16 aastane meesterahvas ning juba pikemat aega (ca 6 kuud) on mul peenise peal olnud täpid/punnid (Olenemata heas hügeenist). Värvuselt suht pruunikad, ehk oskate öelda millega tegu? Siiamaani olen oletanud ,et tegu on mingi puberteediea probleemiga vms.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan külastada noorte nõustamise kabinetti. Selle kirjelduse alusel aidata kahjuks ei oska.
Edu soovides
Margus Punab