peale ja enne seksi wc külastus 08.06.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen kuulnud, et teatud aeg enne seksi ja teatud aeg peale seksi ei ole soovitatav käia kusel. Kui pikk on see aeg ja miks? olen meessoost.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enne seksi pole küll mingeid piiranguid. Kusemise ja seemnepurske ajal töötavad mitmed vaagna lihased tõesti täiesti vastandlikult. Peale seksi soovitaksin vaheks vähemalt 10 minutit, mis annab lihastele aega rahuneda.
Edu soovides
Margus Punab