Erektsiooni probleem 18.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 18 aastane noormees ja mul tekkis erektsiooniga probleem, kui ma olen oma tydrukuga voodis hellutsemas ja suudlemas tekib mul erektsioon aga kui asi hakkab minema juba vahekorraks siis hakkab mul erektsioon kaduma . Ma suitsetan võib olla ka selle pärast ? Kunagi kui olin umbes 9-11 aastane juhtus mul jalgratta avarii siis ma kukkusin kubeme kohaga vastu jalgratta rooli ja mul tekkis muhk peenisest natuke kõrgemal ja vasakul pool , esimesel vahekorral kui tüdruk pani käe mulle päksi siis mul tekkis ebameeldiv tunne selles kohas , mitte valu kuid nagu lihas tõmbuks kokku . Võib olla on see sellepärast ? Eelmise tüdrukuga hakkas asi vaikselt paranema kuid hiljem kui läksime lahku siis uue tüdrukuga ei tulnud mul mitte midagi välja erektsioon on siis kui suudlen ja hellutsen aga kui asi läheb vahekorraks siis erektsioon hakkab kaduma . Olen uue tüdrukuga 2 korda juba proovinud aga kõik ebaõnnestus olen väga mures ei tea mida teha ! kas äkki pean uroloogi juurde minema ? Samas ka nn. Hommikune erektsioon on, peenis on nagu kivi , aga enne vahekorda väga suur jama... eelmise tüdrukuga lõpetasin kondoomi kasutamise kuna ei saanud koos kondoomiga vahekorda, sest kondoomi paneku ajal erektsioon kadus, aga kui alguses erektsioon oli siis kiiresti toppisin peenise vagiinasse, on ka nii et peenis hakkab lõdvenema otsast ja kui paned peenise vagiinasse siis erektsioon tuleb tagasi ja siis kõik okei ja vahekord tuleb ilusti välja. Palun aidake mind selle suure probleemiga .

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on tüüpilise seksuaalelu alustamise probleemistikuga. Soovitan külastada noormeeeste nõustajat või meestearsti ja teie probleem saab veidi kiirema lahenduse. Kindlasti aitab siin kaasa ka aeg ja eelkõige veidi suurem kehaline kohanemine oma uue partneriga. Ei usu, et see trauma siin põhjuseks on.
Edu soovides
Margus Punab