Mure erogeenses piirkonnas. 25.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 17 noormees ja vasak munand valutab mitmendat päeva järjest.. on väga tundlik ja valu on vahepeal täiesti tappev.
Mida pean tegema?
Arsti juurde pöörduma või läheb see üle?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui valu pole tänaseks üle läinud, siis tuleks endale võimalikult kiiresti meestearsti vastuvõtu aeg leida. Võimalikeks variantideks on sugutrakti krooniline põletik või munandi pöördumine.
Edu soovides
Margus Punab