kondüloomid meestel hpv6 ja hpv51 puhul 18.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

partneril(21a) määrati uuringutega hpv6 ja hpv51. Juhul kui mul kondüloomid peaks tekkima, siis kuhu nad tekivad, millised nad välja näevad? Kas võib tekkida valulikus(vahekorra ajal urineerides vms). Sooviks saada kõik võimaliku infi, et kuidas hpv6 ja hpv51 meestele mõjuvad!
Ette tänades....

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kogu võimalikku infi ei jõua siin küll andma hakata. Meestel võib HPV viirus põhjustada kondüloome eesnahal, peenise pea piirkonnas ja harva ka kusitis.
Edu
Margus Punab