Süütu mees 27.02.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Minu mure võib tunduda imelik, kuid kardan sugueluga algust teha.
Olen 31 aastat vana ja pole kunagi suguelu elanud.
Kuhu võiks pöörduda ja kellelt abi saada.
Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Usun et selle murega on kõige targem pöörduda dr. Olev Poolametsa poole, kes tegeleb minust enam seksoloogia ja androloogia piirimaale jäävate probleemidega. Esmalt tasuks teil ise otsida vastus küsimusele mida te siis ikkagi kardate. Teiseks peab kindlasti välistama ka meditsiinilised põhjused. Kindlasti saab teid aidata. Meestekliiniku Tallinna filiaali telefoni number on 53318008.
Edu soovides
Margus Punab