soovim abi 01.02.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kui avatakse meestekliiniku uksed Tallinnas siis kus? Kas hakkate ka ise Tallinnas vastuvõtte tegema ja millisest kohast saaks leida sellealast infot sest Tartus käia ei saa?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kliiniku uksed peaksid avanema märtsi alguses. Registreerimine algab nädala pärast tel. 7318008. Asukoht Gonsiori 3, II korrus. Ise hakkan Tallinnas vastu võtma 4-6 päeva kuus.
Edu soovides
Margus Punab