Peenis valulik 29.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Äkki oskate aidata. Mure selles, et peenis on väheke valulik. Kui seda katsuda, siis leviks nagu kerge valuimpulss läbi peenise (peenisepea piirkonnas). Ka on just hommikuti ärkamisel peenis valulik (just kui magada kõhuli vms). Niisama, tavategemiste juures, ei ole midagi tunda. Anuse ja suguti vahel, jalgevahel, on kah imelik tunne Kas võib olla tegemist nt liigse masturbeerimise tagajärjega? Või võib olla tegemist korgaskeha kasvajaga? Probleem on kestnud ligemale 5 päeva.
M20

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kasvajaga küll tegemist ei ole. Arvestades valu, tuleks esmalt uurida sugutrakti põletike suhtes. Soovitan visiteerida meestearsti.
Edu soovides
Margus Punab