Ikka potentsist 27.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Minu küsimus oleks selline:kui tulen teie vastuvõtule potentsi probleemiga,siis kas pean kaasa võtma ka testi tulemused,millised sain siinselt lehelt olevate küsimuste täitmisel.Nimelt sain ma punkti summaks 32.Sellise numbriga soovitab minna arsti vastuvõtule.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mida rohkem infot seda parem. Kui on erektsiooniprobleem, siis saame teid kindlasti aidata.
Edu soovides
Margus Punab