imelik? 27.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on yks probleem juba pikemat aega, nimelt mul on mingi imelik paun või moodustis munandite kõrvale kasvanud ja ei tea mis see on!
See segab tõsiselt sporditegemist. Äkki annaksite nõu või midagi, oleksin väga tänulik!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Annan nõu pöörduda meestearsti vastuvõtule. Kui munandi juures on ikkagi mingi selge muutus, siis tuleb see võimalikult kiiresti arstile ette näidata. Enamasti on tegu küll healoomuliste haigustega, kui noores eas võib meestel esineda ka munandi vähki, mis on väga ohtlik ja kiire kuluga haigus.
Edu soovides
Margus Punab