Kipitus 13.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Probleem järgmine - peale vahekorda jääb naisterahval tupe seest kipitama. Kui kasutame kondoomi, ja sperma ei satu temasse, siis kipitust ei ole, aga kui sperma satub tuppe, siis kipitab praktiliselt iga kord, vahest tugevamini, vahest nõrgemini. Ise oleme 25 aastased ja koos olnud juba aasta. Probleem algas koos suguelu algusega meie suhtes.

Aitäh!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selliste kaebuste tüüpiliseks põhjuses on mehe sugutrakti krooniline põletik / prostatiit. Kindlasti peaks tegema sperma analüüsi põletiku suhtes ja ehk ka testid leebemat suguhaiguste suhtes nagu klamüüdia, ureaplasma.
Edu soovides
Margus Punab