retsepti saamine 04.11.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Potentsiravimite retsepti võib välja kirjutada iga arst, aga näe praktikas võib see osutuda üllatavalt raskeks probleemiks. Väiksemas maakohas ei saa sellise delikaatse sooviga oma perearsti poole pöörduda. Arstid ju ka inimesed oma inimlike nõrkustega (lobisemine). Kõigi teiste arstide poole minekuks peab aga olema perearsti saatekiri, mis taandub samale probleemile.
Esimene korda sain retsepti haiglas viibibides nii, et arsti näidustus on olemas.
Küsimus: kuidas siiski saada Cialise retsepti nii, et ei peaks selle eest eraarstile >200 EEKi maksma või kogu külale jututeemat andma.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Asjalik arst ei lobise mitte kunagi oma patsientidest.
Kui ei soovi oma perearsti juures käia, siis on alati võimaluseks meestearsti juurde minna. Sellisel juhul võite valida kas tasulise või haigekassa hinnakirjal põhineva teenuse.
Edu soovide
Mrgus Punab