kas kusepidamatus? 07.09.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Olen 20 a. noormees. Umbes 2 kuud tagasi hakkas mind vaevama selline probleem, et tihti on selline tunne, et uriin hakkab tulema ja üldse ebamugav tunne põiel ja peenisel. WC-s tihedamini ei käi. Harvem on olnud ka selline asi, et järsu liigutuse või aevastuse peale on tulnud natukene uriini. Vere ja uriini analüüsid olid korras. Kas mul on kusepidamatus või mõni muu haigus?

Ette tänades!

Arst vastas:

dr Aivar Tilk

Uroloog

Tallinna Magdaleena Haigla

Kõige tõenäolisem on, et teil on tekkinud eesnäärme ärritusseisund või põletik, mille korral sageli on analüüsid korras. Ega te ei ole põdenud mõnda sugulisel teel edasiantavat haigust? Ega teil ei teki penisele herpese löövet? Igal juhul tuleb pöörduda uroloogile