mehe seksuaalsus 28.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mure endise poisi (23) pärast. Kui me seksisime, siis ei saanud ta kunagi lõpuni. Ütles, et hea tunne on küll, aga lõpuni ei jõua. Ta oli minust ja mina temast sisse võetud, kuid see voodiprobleem kestis pool aastat nii. Ühel päeval ütles poiss, et seks polegi talle kõige olulisem. Kallistused ja suudlused olulisemad. (erektsiooniga polnud tal kunagi probleeme, ei suitseta, ei joo, terve)
Kuna ta oli mu esimene poiss, siis ma tahaksin teada, et milles probleem võib olla? Enne mind oli tal paar partnerit olnud, aga seda ma ei tea, kas nendega samu probleeme esines. Kas tegu võib olla biseksuaalse mehega? Või on probleem minus?
Ette tänades L(21)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seksuaalelu alguses võib meestel olla väga erinevaid häireid. Teie kirjeldus viitab seemnepurskele põie poole või selle täielikule puudumisele. Vaevalt, et tegemist on sex suundumuse häirega. Samuti ei soovitaks teil ennast siin süüdistama hakata. Iga inimene vastutab oma rahulduse eest ikka ise ja ka probleemid tuleb ise lahendada.
Edu soovides
Margus Punab