Spermataoline voolus 21.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mees 29 a.
Olles mõned nädalad ilma suguühteta, tekib aeg-ajalt urineerimise käigus (pärast urineerimist) valkjashall (spermataoline) voolus sugutist. Muid kaebuseid (valu vms.) ei esine Kas see on normaalne? Kas tegemist võib olla sperma ületootmisega? Regulaarse sugueluga sellist olukorda ei teki.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Normaalne! Kuhugi peab ju tekkinud eesnäärme ja seemnepõiekeste sekreet ning spermatosoidid ju jõudma. Teiseks variandiks oleksid iseeneslikud öised seemnepursked.
Edu soovides
Margus Punab