mingi põletik?? 12.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
7 a tagasi oli mul ilmselt põiepõletik: valu urineerimisel ja valutunne alakõhus, munandites. Sai arvitud põiepõletikku ja sümptomid kadusid umbes nädalaga. Kuid sellest ajast saati juhtub vähemalt 2 korda aastas, et urineerimisel tekib tugev põletav valu peenises ja alakõhus, munandid valutavad tugevalt ja alakõhus on tugev valu. Valu on sedavõrd tugev, et ei lase ennast korralikult liigutadagi. Kui võtan valuvaigistit, siis kaovad sümptomid u 24 tunniga. Millega võib tegemist olla? Tänan.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eelkõige peaks kahtlustama alaägedalt kulgevat ja paiguti ägenevat eesnäärme põletikku. Võimalikuks põhjuseks on ka sellest haigusest tingitud ehituslikud muutudes eesnäärmes. Soovitan tulla uuringutele. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teda / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab