Fimoos ehk eesnaha kitsus 05.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 25a. noormees ja probleem selles, et eesnahk on kitsas ning suguti jaigastudes see ei tule yle pea, kui siis ainult vaga valulikult... Tean, et probleemi saab lahendada vaikse operatsiooniga! Kysimus jargmine, et kui kaua votab aega see operatsioon koos koigi kaasnevate protseduuridega ning kui palju see Tahe Erakliinikus maksab? Samuti kui ruttu on voimalik peale arsti vastuvotul kaimist sellele operatsiionile saada?

Ette tanades

A.H

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hind (2500-5000 EEK) sõltub opi meetodist/mahust ja sellest kas seda teha kohaliku või üldtuimestusega. Tavaliselt pääseb opile nädala-kahe jooksul.
Edu soovides
Margus Punab