väike peenis 17.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mu peenis on jäigastunult 10-12cm.kindel soov oleks seda operatsiooni abil suurendada.Kui palju on võimalik sefda suurendada.

ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Erinevad lahendusteed ja nende tulemuste piirid olen kirjeldanud mõni vastus tagasi. Kahjuks hetkel Eestis peenise suurendamise operatsioone ei tehta. Kui on kange soov, siis saan teile korraldada opi Taanis. Esimese ravimeetodina soovitaksin siiski kasutada peenise pikendusaparaati, millega on motiveeritud kasutajal võimalik saada oluline peenise pikkuse ja ka ümbermõõdu suurendamine.
Edu soovides
Margus Punab